Пн-Пт 9-19, Сб 10-13, Нд вихідний

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM - SFPd-1SM-1550nm-3SC
  • Виробник: FoxGate
  • Модель: SFPd-1SM-1550nm-3SC
  • Наявність: Є в наявності
  • Гарантія: 6 міс.
Для організації з"єднання за технологією DDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв"язку.
Характеристики
Дальность передачи до 3 км
Длина волны 1550 нм
Количество 1
Пропускная способность 1.25 Гбит/с
Тип модуль SFP
Тип волокна одномодовый
Тип разъёма SC

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM, SFPd-1SM-1550nm-3SC, Оптичні модулі, купити SFPd-1SM-1550nm-3SC в тернополі, купити Оптичні модулі в тернополі, купить SFPd-1SM-1550nm-3SC, купить Оптичні модулі, купить SFPd-1SM-1550nm-3SC недорого, купить SFPd-1SM-1550nm-3SC недорого, купит Оптичні модулі в тернополе