Пн-Пт 9-19, Сб 10-13, Нд вихідний

Модуль SFP+ D-Link 432XT 1x10GBase LR DDM SM, 10km, LC duplex

Модуль SFP+ D-Link 432XT 1x10GBase LR DDM SM, 10km, LC duplex
  • Виробник: D-Link
  • Модель: 432XT
  • Наявність: Є в наявності
  • Гарантія: 12 міс.
Трансівер SFP + DEM-432XT для одномодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP + (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 1310 нм, на далекі відстані до 10 км, а також простоту в установці. DEM-432XT пропонує користувачам широкі можливості підключення до мереж 10 Gigabit Ethernet при роботі в дата-центрах і при вирішенні завдань провайдерів телекомунікаційних послуг. DEM-432XT використовує покращений формат Small Form-factor Pluggable (SFP +). Форм-фактор SFP + менше, ніж інші форм-фактори, такі як Xenpak, X2 і 10G XFP, і забезпечує низькі витрати, низьку рассеиваемую потужність і високу щільність портів. Трансівер DEM-432XT використовує стандартний двобічний роз’єм (LC-коннектор) для підключення оптоволоконних кабелів. Він відповідає промисловим стандартам і сумісний з комутаторами D-Link 10 Gigabit Ethernet. Все трансивери D-Link підтримують можливість гарячого підключення. Підключення трансивера до включеному пристрою не приведе до виникнення будь-яких проблем. Це дозволяє підключати або відключати трансивер без переривання роботи іншої мережі, що полегшує технічне обслуговування і значно скорочує час простою.
Характеристики
Дальность передачи до 10 км
Длина волны 1310 нм
Количество 1
Тип модуль SFP+
Тип волокна одномодовый
Тип разъёма RJ-45

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре